Váš Office, na který se můžete spolehnout – kdekoli
Ať jste v kanceláři nebo na cestách, vždy máte u sebe celou sadu vám dobře známých špičkových nástrojů pro zvyšování produktivity. Aplikace Office (vždy jejich nejnovější verze) vám umožňují vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty v reálném čase se všemi uživateli na počítačích PC/Mac nebo na zařízeních se systémy iOS, Android™ nebo Windows.

Nástroje pro profesionály
Pronikněte do povědomí lidí profesionální e-mailovou adresou s názvem vaší společnosti a prezentujte se vlastními marketingovými materiály, které vytvoříte bez většího úsilí. Buďte ve spojení se zákazníky a kolegy prostřednictvím nejrůznějších komunikačních nástrojů od e-mailu a rychlých zpráv až po sociální sítě a videokonference.

Nástroje pro práci v týmu
S 1TB úložištěm na uživatele budete mít spoustu prostoru pro všechny soubory. Protože se ukládají online, můžete je sdílet s lidmi z vaší společnosti nebo i mimo ni odkudkoliv a kdykoliv je to potřeba. A díky HD videu s více účastníky, sdílení obsahu a sdíleným kalendářům jste se svým týmem navíc vždy sladění.

Snadné nastavení a správa
Díky podrobným doprovodným materiálům vám nastavení uživatelů nebude dělat žádné potíže a všechny služby budete moct začít rychle používat. Snadno ovladatelné centrum pro správu, z něhož můžete řídit všechny služby, je pro vás přístupné z libovolného místa. A Office 365 se za vás postará o IT, aby vaše služby byly vždycky aktivní, funkční a aktuální.

Office k dispozici vždy a všude

Pracujte kdekoli, kdykoli a na libovolném zařízení. Office 365 můžete použít, kdykoli si vzpomenete.

S e-mailovými službami podnikové úrovně vám nic neunikne

Mějte svůj e-mail, kontakty a sdílené kalendáře neustále po ruce. Teď můžete pracovat tam, kde vám to jde nejlíp.

Spolupracujte na souborech kdekoli

Usnadněte si spolupráci. Mějte ke svým souborům přístup na různých zařízeních a upravujte dokumenty současně s ostatními uživateli.

Jednoduché online schůzky a týmová práce

Při vícečlenných online schůzkách s HD videem a zvukem máte pocit, že sedíte v jedné místnosti, a přitom můžete být prakticky kdekoli.

Váš Office s vámi může být kdekoliv

Pracujte kdekoliv a prakticky na všech možných zařízeních. Windows, Windows Phone, Mac, iOS, Android.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Pro větší města, nebo v případě požadavku na více funkcí jsou k dispozici Enteprise plány se zvýhodněním pro státní správu. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace, ceny, možné slevy či požádat o osobní schůzku, nebo předvedení produktů Office 365?

Vyzkoušet Office 365

Chcete nezávazně a zdarma vyzkoušet služby Office 365 Business Premium?

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Dotaz

  <a href='#' name='emaily'></a>

  S e-mailovými službami podnikové úrovně vám nic neunikne

  Zůstaňte ve spojení na každém kroku

  Aktuální za všech okolností
  Office 365 v reálném čase synchronizuje e-maily, kalendáře a kontaktní údaje na všech vašich zařízeních. Ať tedy sáhnete po jakémkoli z nich, budou vaše data vždycky aktuální.

  Zjednodušené plánování
  Díky sdíleným kalendářům se kdykoli můžete podívat, jestli mají lidé volno nebo naopak hodně práce. Plánování je jednoduché a maximálně bezproblémové, a to odkudkoliv.

  Zabezpečte svá mobilní data
  Ztratili jste telefon? Není potřeba panikařit. Díky Office 365 můžete svá data na dálku vymazat a ochránit je tak před neoprávněným přístupem.

  Zprávy, které nezapadnou

  Dejte svým zprávám jedinečný vzhled
  Vytvořte si vlastní formát e-mailů. Nejenže budou výraznější, ale pokud do nich vložíte i obrázky, zaručeně na příjemce zapůsobí. Office 365 umožňuje obojí a navíc můžete posílat zprávy velké až 150 MB. S 50GB úložištěm na uživatele si všechny potřebné zprávy a soubory můžete v e-mailové schránce nechat.

  Budujte svou značku
  Používejte ve svých e-mailových účtech vlastní název domény, aby s každou doručenou zprávou viděl příjemce i název vaší firmy.

  Získejte rozšířené možnosti e-mailu
  V některých plánech máte dostupné možnosti archivace pro účely právního zjišťování a dodržování předpisů a službu eDiscovery, která slouží k identifikaci, ukládání a analýze dat v rámci firmy.

  E-mail bez starostí

  Doručená pošta nezahlcená reklamami
  Věnujte svůj čas komunikaci a neztrácejte ho správou e-mailových účtů, přemýšlením, jak ochránit svůj e-mail, nebo hledáním zpráv mezi reklamami. Díky zjednodušenému centru pro správu a integrovanému zabezpečení bude správa e-mailů v Office 365 hračkou.

  Integrované nástroje pro správu
  K centru pro správu, ve kterém můžete nastavovat nové e-maily uživatelů, obnovovat nedávno smazané účty, vytvářet vlastní skripty a dělat spoustu dalších věcí, máte přístup odkudkoliv.

  Integrovaná obrana pro zabezpečení
  Naše špičková ochrana proti malwaru a antispamové filtry ochrání vaši poštu před všudypřítomnými e-mailovými hrozbami.

  <a href='#' name='uloziste'></a>

  Spolupracujte na souborech kdekoli

  Ukládejte, synchronizujte a sdílejte soubory – je to hračka

  Mějte soubory neustále aktuální
  Díky ukládání souborů online je jejich organizace a sdílení snadné. Můžete na nich pracovat společně s ostatními členy týmu, sdílet zprávy s obchodními partnery nebo se spojit se zákazníky. Soubory jsou pořád aktuální a každý má přístup k jejich nejnovější verzi.

  Získejte dostatek místa pro všechny soubory
  S osobním úložištěm dokumentů o kapacitě 1 TB můžete ukládat všechny svoje soubory online a mít je pořád dostupné na počítači PC/Mac nebo na zařízení se systémem iOS, Android™ a Windows.

  Sdílejte soubory s uživateli, které sami vyberete
  Soubory můžete sdílet ve firmě i mimo firmu. Současně ale máte neustále kontrolu nad tím, kdo k nim bude mít přístup.

  Sdílejte interně i externě

  Přístup k souborům máte v rukou jen vy sami.
  V našem propojeném světě se sdílení souborů neomezuje jenom na kancelář. Ale ať soubory sdílíte interně nebo externě, vždycky máte kontrolu nad tím, kdo je může zobrazit a upravit. Vytváření, úpravy a kontrolu můžete dělat současně s ostatními, takže se vyhnete problémovému a časově náročnému předávání.

  Spolupracujte na stejném souboru
  Už žádné rozesílání dokumentů e-mailem a zjišťování, která verze je aktuální. Jednoduše přidávejte komentáře a aktualizace stavu ke zpracovávané verzi dokumentu, nebo na ně reagujte a sledujte je.

  Síla sociálních sítí
  Sociální sítě zlepšují spolupráci a podněcují inovace. Nechejte si automaticky doručovat aktualizace dokumentů a webů.

  Mějte své projekty sladěné

  Pomáhejte členům týmu držet krok
  Zajistěte, že nikdo nezůstane pozadu a všichni budou pracovat jako jeden tým. S Office 365 máte spoustu možností, jak zajistit, že každý rychle najde přesně ty soubory, které potřebuje, a všichni členové týmu budou společně postupovat vpřed.

  Vytvořte si týmovou knihovnu
  Mějte projektové e-maily a sdílené dokumenty pohromadě na jednom místě – v poštovní schránce projektu, ke které budou mít přístup jen členové týmu. Už nikdy nebudete muset ztrácet čas hledáním toho, co právě potřebujete.

  Vytvořte si týmový web
  Přístup k týmovému webu máte v rukou jen vy sami. Díky automatickým zásadám, ochraně práv a archivaci máte navíc zajištěnou ochranu vašich týmových prostředků.

  <a href='#' name='online-schuzky'></a>

  Jednoduché online schůzky a týmová práce

  Po síti se snadno můžete setkávat s lidmi, ať jste kdekoli

  Už nikdy nezmeškáte schůzku
  Scházet se a spojovat s lidmi online je jednoduché – můžete být kdekoli a přitom používat zařízení, které vám nejvíc vyhovuje. Žádný čas strávený na cestách, žádné výdaje. Uděláte víc práce a přitom ušetříte projektové prostředky.

  Setkávejte se s lidmi, ať jste kdekoli
  V kanceláři, na cestách, s klientem nebo dodavatelem? Videoschůzky můžou být rychlé a snadné. Jsou taky účinným nástrojem podnikání.

  Plánujte dopředu, nebo se setkejte podle potřeby
  Díky integraci s Outlookem si online schůzky můžete zařídit předem, případně se pomocí přizpůsobeného odkazu setkat jen tak.

  Efektivní a účinné plnění pracovních povinností

  Účastnit se může každý
  Díky HD videu se ocitnete u jednoho stolu s až 250 lidmi. Je to chytrý způsob, jak sdílet informace z různých míst, abyste mohli dodržet svůj cíl, harmonogram a rozpočet.

  Nástroje pro spolupráci máte vždycky po ruce
  Zásluhou jednoduchého sdílení obrazovky a pořizování poznámek v reálném čase nikdo nezůstává pozadu a všichni vědí, co vědět mají.

  Každý ví, kdo je kdo
  Díky obrázkům a videím všech účastníků schůzky vždycky víte, kdo má právě slovo, jakou má funkci a co dělá.

  Jen se podívejte, kdo je online. A pak se připojte.

  Pošlete rychlou zprávu
  Pokud se jen potřebujete na něco narychlo zeptat nebo poslat krátkou informaci, jednoduše se podívejte, kdo je právě online, pošlete rychlou zprávu a počkejte si na stejně rychlou odpověď.

  Použít můžete i hlasové volání nebo videohovor
  Vylepšete si schůzky ve dvou. Přes počítač můžete volat jiným uživatelům ve vaší organizaci nebo v jiných organizacích, kteří používají Skype pro firmy nebo Skype.

  Spojit se můžete i s uživateli Skypu
  Pokud se potřebujete okamžitě spojit s kolegy nebo lidmi v jiných organizacích, kteří používají Skype, jsou tu pro vás rychlé zprávy.

  <a href='#' name='aplikace'></a>

  Váš Office s vámi může být kdekoliv

  Office je všude s vámi

  Mějte známé nástroje všude po ruce
  S Office 365 získáváte aplikace, které dobře znáte a v nich jsou vždy dostupné aktuální soubory. Ať už jste online nebo offline, v kanceláři nebo na cestách, na počítači PC nebo Mac, na zařízení s iOS, Android™ nebo Windows, vždycky máte po ruce to, co potřebujete.

  Získejte plnou desktopovou verzi Office
  V rámci nejrůznějších plánů Office 365 si můžete na zařízení nainstalovat nejnovější plné verze aplikací Office a pracovat online i offline.

  Zjednodušte si správu
  Aplikace Office 365 jsou neustále aktuální, jejich používání a správa jsou snadné – a vy tak máte víc času na práci.

  Pracujte na vytyčených plánech

  Spolupracujte jednoduše
  Pracujte tam, kde právě jste, v době, kdy vám to nejlépe vyhovuje, a na zařízení, které si vyberete. Sdílejte soubory. Připojte se ke schůzkám. Držte krok se svým týmem. Potřebujete pracovat? Váš Office je připravený.

  Pracujte na různých zařízeních
  U některých plánů můžete nainstalovat Office až na pět počítačů PC nebo Mac a pět tabletů (iPad nebo tablet s Windows/Androidem) a přenášet instalace na nová zařízení podle svých potřeb – a to rychle.

  Možnost pracovat kdekoliv
  Upravujte a sdílejte soubory v jakémkoliv prohlížeči pomocí Office Online. Používejte Office Mobile na telefonech Windows Phone, iPhone® a na telefonech s Androidem a budete moct zobrazovat a upravovat soubory.

  Nenechte si nic ujít

  Méně údržby, více času na práci
  Věnujte se práci a neztrácejte čas prováděním instalací a aktualizací a kontrolováním toho, že všichni drží krok. Office 365 se o všechno na pozadí postará za vás a vy se tak budete moct hned dát do práce.

  Vždy aktuální verze
  Office 365 zůstává aktuální, takže vždy pracujete s nejnovější verzí vašich oblíbených aplikací, jako je Word, Excel, PowerPoint a Outlook.

  Soubory, které potřebujete
  Soubory se automaticky ukládají online, takže můžete otevírat, upravovat a sdílet nejnovější verzi dokumentů, i když jste zrovna na cestách.