Cloudové služby

Cloud Vám umožňuje využívat takové služby a zdroje, na které byste ve svém rozpočtu nenašli prostředky a navíc s mnohem nižšími náklady na údržbu těchto služeb.

Hlavní výhody cloudových služeb?

Dostupnost

Odolnost řešení proti jakékoliv fyzické poruše díky využití velkých datových center.

Údržba

Snížené náklady na údržbu, o kterou se stará přímo poskytovatel cloudových služeb.

~

Bezpečnost

Vyšší bezpečnost je díky použití sofistikovaných bezpečnostních řešení.

Cena

Nízké a neinvestiční náklady na provoz, bez dalších vedlejších výdajů.

V současné době nabízíme dvě skupiny cloudových služeb. Microsoft Office 365 a Microsoft Azure. Služby se liší svým zaměřením na různé oblasti IT a my Vám rádi poradíme s výběrem, či předvedením vlastností a schopností nabízených řešení.

K dispozici vždy a všude
Pracujte kdekoli, kdykoli a na libovolném zařízení. Office 365 můžete použít, kdykoli si vzpomenete.

Váš Office, na který se můžete spolehnout – kdekoli
Ať jste v kanceláři nebo na cestách, vždy máte u sebe celou sadu vám dobře známých špičkových nástrojů pro zvyšování produktivity. Aplikace Office (vždy jejich nejnovější verze) vám umožňují vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty v reálném čase se všemi uživateli na počítačích PC/Mac nebo na zařízeních se systémy iOS, Android™ nebo Windows.

Nástroje pro profesionály
Pronikněte do povědomí lidí profesionální e-mailovou adresou s názvem vaší společnosti a prezentujte se vlastními marketingovými materiály, které vytvoříte bez většího úsilí. Buďte ve spojení se zákazníky a kolegy prostřednictvím nejrůznějších komunikačních nástrojů od e-mailu a rychlých zpráv až po sociální sítě a videokonference.

Nástroje pro práci v týmu
S 1TB úložištěm na uživatele budete mít spoustu prostoru pro všechny soubory. Protože se ukládají online, můžete je sdílet s lidmi z vaší společnosti nebo i mimo ni odkudkoliv a kdykoliv je to potřeba. A díky HD videu s více účastníky, sdílení obsahu a sdíleným kalendářům jste se svým týmem navíc vždy sladění.

Snadné nastavení a správa
Díky podrobným doprovodným materiálům vám nastavení uživatelů nebude dělat žádné potíže a všechny služby budete moct začít rychle používat. Snadno ovladatelné centrum pro správu, z něhož můžete řídit všechny služby, je pro vás přístupné z libovolného místa. A Office 365 se za vás postará o IT, aby vaše služby byly vždycky aktivní, funkční a aktuální.

Vaše aplikace. Vaše architektura. Vaše platforma. Všichni jsou vítáni. Microsoft Azure je rozrůstající se sada integrovaných cloudových služeb – analytických, výpočetních, databázových, mobilních, síťových, úložišťových a webových – umožňující rychleji se pohybovat, dosahovat lepších výsledků a šetřit peníze.

Udělejte víc práce S Azure může být produktivní každý vývojář nebo odborník na IT. Integrované nástroje, předchystané šablony a spravované služby usnadňují rychlejší tvorbu a správu podnikových, mobilních a webových aplikací a aplikací pro internet věcí (IoT) pomocí dovedností, které už máte, a technologií, které už znáte. Microsoft je taky jediný dodavatel, který je v hodnocení Magic Quadrants společnosti Gartner uvedený druhý rok po sobě jako lídr pro cloudovou infrastrukturu jako službu, aplikační platformu jako službu a služby cloudového úložiště.

Využijte otevřenou a flexibilní platformu cloudových služeb Azure podporuje nejširší škálu operačních systémů, programovacích jazyků, rozhraní, nástrojů, databází a zařízení. Používejte kontejnery Linuxu s integrací Dockeru, vytvářejte aplikace pomocí jazyků JavaScript, Python, .NET, PHP, Java a Node.js, tvořte back-endy pro zařízení s iOS, Androidem a Windows. Cloudová služba Azure podporuje technologie, na které už spoléhají a kterým důvěřují miliony vývojářů a odborníků na IT.

Škálujte podle potřeby, plaťte jenom za to, co využijete Služby Azure s průběžnými platbami můžete podle potřeby rychle škálovat směrem nahoru nebo dolů, takže platíte jenom za to, co využijete. Díky účtování po minutách a našemu závazku přizpůsobit se cenám konkurence u oblíbených infrastrukturních služeb, jako jsou výpočty, úložiště a šířka pásma, vždycky dostáváte nejlepší poměr cena/výkon.

Zjistit více informací

Chcete získat další informace o službách Office 365?

Zjistit více informací

Chcete získat další informace o službách Microsoft Azure?